درباره-آکادمی-میم-2

درباره میم آکادمی

ما معتقدیم، افراد صرفاً آکادمیک درک و دریافت عمیق و صحیح از چالش های بازار کار و دنیای کسب و کار ندارند. به همین جهت از افرادی برای حضور در تیم آموزشی میم دعوت کرده ایم، که در کنار وجهه قابل قبول آکادمیک، حضوری پررنگ، فعال و درخشان در عرصه های کسب و کار داشته باشند. فلسفه انتخاب اساتید و مدرس های آکادمی میم گزینه هایی آکادمیک و حاضر در بازار کار هستند و این رمز انتخاب و دعوت از اساتید و مدرس های ما است. آکادمی میم، اصلی ترین ارزش پیشنهادی خود را در ایجاد تمایز و برتری برای مراجعین و دانش پذیران خود دانسته و سعی دارد این وجوه تمایز را به دلایل قانع کننده ای برای انتخاب بی قید و شرط آنها از سوی کارفرمایان تبدیل کند. درباره میم آکادمی

  • دوره ها و پکیج های آموزشی آکادمی میم برای سه دسته از مخاطبان هدف طرح ریزی و تدوین شده است:
  • متقاضیان و افراد جویای کار

متاسفانه، ساختار حاکم بر نظام آموزشی در دوره های تحصیلی قبل از ورود به دانشگاه و حتی در دوره های دانشگاهی، افراد را مجهز و مسلط به مهارت ها، تجربیات و دانسته های لازم برای ورود به زندگی کاری نمی‌کند. از این رو و با تکیه به تجربیات تیم مشاوره و توسعه کسب و کار آژانس کسب و کار میم در زمینه چالش ها و دغدغه کارفرمایان در حوزه مدیریت منابع انسانی، بهترین و کاربردی ترین سرفصل ها و دوره های آموزشی برای این دسته از مخاطبان تدوین شده است.

  • کسب و کارها

در کنار متقاضیان جایگاه های شغلی، مدیران و صاحبان کسب و کارها در هر زمینه و تخصصی میتوانند نیروهای انسانی خورد را با هدف توسعه فردی، توسعه سازمانی، افزایش راندمان و اثربخشی سازمانی آماده حضور در پکیج های آموزشی آکادمی میم نمایند.

  • مدیران

دوره های تخصصی کوچینگ مدیریت کسب و کار، سبک شناسی مدیریتی، تحلیل ها و بررسی های کسب و کار و … پیشنهادات خاص و منحصر به فرد آکادمی میم ویژه مدیران و صاحبان کسب و کارهاست.

  • مدارک و گواهی ها

آکادمی کسب و کار میم جهت افزایش اعتبار دوره های آموزشی و همچنین افزایش قدرت تاثیرگذاری این دوره های در رزومه افراد و متقاضیان اقدام به صدور دو دسته گواهی پس از پایان دوره و قبولی در آزمون های پایانی می نماید:

  1. مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور
  2. گواهی کالج بین المللی ابن سینای کشور گرجستان ( این گواهی از طرف دفتر مستقر در شمالغرب کشور به مدیریت جناب آقای حسن خانی که تفاهم نامه مشترک همکاری با آکادمی میم دارند صادر می شود)

 

نظرات دانشجویان

بهترین دوره های حضوری و آنلاین با میم آکادمی